Nasi Laureaci i Olimpijczycy
Rok 2014/2015
Urszula Zelik
laureatka konkursu języka angielskiego
Urszula Zelik
laureatka konkursu geograficznego
Kacper Kurc
laureat konkursu historycznego
Rok 2012/2013
Mateusz Ogorzałek
zakwalifikowany do III etapu konkursu j. angielskiego
Mateusz Zięba
zakwalifikowany do III etapu konkursu j. angielskiego
Natalia Żyłka
zakwalifikowana do III etapu konkursu j. angielskiego
Aleksandra Wacław
zakwalifikowana do III etapu konkursu polonistycznego
Anna Mroczek
zakwalifikowana do III etapu konkursu historycznego
Klaudia Lis
zakwalifikowana do III etapu konkursu historycznego
Klaudia Szewc
zakwalifikowana do III etapu konkursu historycznego
Hubert Adamus
zakwalifikowany do III etapu konkursu informatycznego
Rok 2011/2012
Krzysztof Kania
laureat konkursu biologicznego
Jakub Andreasik
finalista konkursu geograficznego
Rok 2010/2011
Karolina Iwan
finalistka konkursu biologicznego
Sylwia Adamus
laureatka j. angielskiego
Rok 2008/2009
Beata Kozub kl.IIIa gimnazjum
Laureatka konkursu historycznego
Konrad Szajnik kl.IIIb gimnazjum
Laureat konkursu z chemii
Konrad Szajnik kl.IIIb gimnazjum
laureat konkursu z biologii
Alicja Wielgus kl.IIIc gimnazjum
finalistka konkursu polonistycznego
Katarzyna Grabo¶ kl.IIIa gimnazjum
finalistka konkursu matematycznego
Filip Maziarz kl.IIIc gimnazjum
finalista konkursu historycznego
Konrad Szajnik kl.IIIb gimnazjum
finalista konkursu fizycznego
Beata Kozub kl.IIIa gimnazjum
finalistka konkursu polonistycznego
Beata Kozub kl.IIIa gimnazjum
finalistka konkursu niemieckiego
Beata Kozub kl.IIIa gimnazjum
finalistka ogólnopolskiego konkursu ortograficznego (Liga Ortograficzna)
Jakub Andreasik kl.VIa szkoła podstawowa
finalista konkursu matematyczno-przyrodniczego
Mateusz Bochenek kl.VIa szkoła podstawowa
finalista konkursu matematyczno-przyrodniczego
Rok 2007/2008
Aleksandra Rygiel- laureatka konkursu biologicznego
Bartosz Bacewicz- finalista konkursu matematycznego
Mateusz Boruta- finalista konkursu matematycznego
Tomasz Feret - finalista konkursu matematycznego
Karolina Sypel- finalista konkursu niemieckiego
Maciej Krzych - finalista konkursu niemieckiego
Martyna Bukowiec - finalista konkursu niemieckiego
Maciej Krzych - finalista konkursu chemicznego
Paweł Poliwka- finalista konkursu chemicznego
Rok 2005/2006
Mateusz Boruta- przedmioty matematyczno- przyrodnicze
Tomasz Feret- przedmioty matematyczno- przyrodnicze
Patryk Ćwiczak- geografia
Żaneta Szymańczak- j. polski
Maciej Kisiel- chemia
Rok 2004/2005
Marcin Alberski-historia
Rok 2003/2004
Żaneta Szymańczak- j. polski
Bartłomiej Powrózek- biologia
Bartłomiej Powrózek- chemia
Rok 1999/2000
Jerzy Markowicz- j.angielski
Jerzy Markowicz- chemia
Rok 1998/1999
Magdalena Staszewska- chemia
Rok 1997/1998
Agata Szajnik- chemia
Agnieszka Szajnik- chemia
Michał Kmiotek- historia
Rok 1995/1996
Karolina Du¶ - matematyka
Karolina Du¶ - chemia
Rok 1994/1995
Agnieszka Kostilek- matematyka
Łukasz Kapusta - chemia
Łukasz Kapusta - biologia
Paulina Laskowska-historia
Mirosław Haracz- twórczo¶ć techniczna
Agnieszka Matusik - historia
Agnieszka Piwowarska - historia
Rok 1992/1993
Sebastian Nadwodny- twórczo¶ć techniczna
Rok 1990/1991
Waldemar Cesarz- chemia
Rok 1989/1990
Robert Pociask- matematyka